Zderzenie trzech samochodów na autostradzie A6 – dwie osoby poszkodowane

Zderzenie trzech samochodów na autostradzie A6 – dwie osoby poszkodowane

W poniedziałkowe popołudnie, na odcinku autostrady A6 między węzłami Kijewo a Podjuchy, miało miejsce zdarzenie drogowe, w którym brały udział trzy samochody osobowe. W wyniku tego zdarzenia, dwie osoby zostały poszkodowane.

Komisarz Anna Gembala z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie przekazała informacje o zdarzeniu około godziny 14. W jej komunikacie podkreśliła, że na miejscu interweniują funkcjonariusze policji i że dwa pasy ruchu na wspomnianym odcinku autostrady są zablokowane.

Rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, Paulina Heigel, ujawniła, że dwie kobiety zostały poszkodowane w wyniku kolizji. Według niej, jedna z poszkodowanych jest w wieku około 30 lat, a druga jest kobietą starszą, mającą około 70 lat.

Paulina Heigel poinformowała również, że obie kobiety skarżyły się na dolegliwości bólowe dotyczące kręgosłupa i zostały przewiezione do szpitala.

Niesprzyjające warunki na drodze spowodowały, że trasa w kierunku Kołbaskowa jest całkowicie nieprzejezdna. Powstałe utrudnienia spowodowały tworzenie się korków zarówno na autostradzie, jak i na objazdach prowadzących ulicami Zwierzyniecką, Struga, Batalionów Chłopskich oraz Radosną.