Szczeciński Marsz Równości z nową datą!

Szczeciński Marsz Równości z nową datą!

Szczeciński Marsz Równości odbędzie się 30 lipca, czyli niemal miesiąc wcześniej niż planowano! Zmiana ta wynika z prośby wystosowanej do organizatorów.

Bez konkurencji

Chodzi o unikanie sytuacji, w której ważne wydarzenia się na siebie nakładają. Nie sposób też zapomnieć o tym, że w pierwotnym terminie zaplanowano Żagle 2022. Dla niezorientowanych – możemy mówić o największej plenerowej imprezie w Szczecinie.

Fakt ten pokazuje, że organizatorzy nie unikają współpracy z miastem. Można też powiedzieć, że mamy do czynienia z pięknym przykładem kompromisu. Nawiasem mówiąc, możemy nawet usłyszeć o szukaniu pozytywów. Co by nie mówić, jest szansa na wyższą temperaturę i piękniejszą pogodę.

Warto też uwzględnić, że na terenie województwa akceptacji nie brakuje. Zresztą wystarczy spojrzeć na ostatnie wydarzenia i najbliższe plany – na ten rok zaplanowano cztery marsze równości. Gryfiński za nami, natomiast przed nami szczeciński, koszaliński i odbywający się w ramach Pol’and’Rock Festiwalu. Jakby nie patrzeć, będzie się działo.