Koniec działania w ograniczonym zakresie

Koniec działania w ograniczonym zakresie

Od poniedziałku do dzisiaj wszystkie filie Miejskiej Biblioteki Publicznej działają w ograniczonym zakresie. Należy przez to rozumieć możliwość zwrotu książek i zakaz wypożyczania jakichkolwiek pozycji.

Co się dzieje?

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie, dlaczego możemy mówić o takim podejściu do klientów? Podejście może wydawać się zaskakujące, ale nie ma niczego dziwnego chodzi o aktualizowanie systemu bibliotecznego Prolib. Warto również wziąć pod uwagę, że aktualizacja systemu nie jest niczym nowym, gdyż dokonywana jest każdego roku. Dodatkowo zawsze jest tak samo – aktualizacja wymusza działanie w ograniczonym zakresie.

Gdyby kogoś interesowały szczegóły, można powiedzieć, że tegoroczna aktualizacja ma związek ze zmianami dotyczącymi sposobu korzystania z katalogów. Trudno odnieść się do detali, ale na pewno możemy mówić o systemie, który jest łatwiejszy w obsłudze i bardziej intuicyjny. Można także usłyszeć, że nowy system ma mieć więcej funkcji.

Dobrze również wiedzieć, że pierwsze dni nowego tygodnia to okres testowy – trzeba liczyć się z występowaniem drobnych usterek. Ponadto każdy błąd należy zgłaszać.