Kochasz Szczecin?

Kochasz Szczecin?

Szczecin to piękne miasto, ale dobrze, kiedy coś ma się udokumentowane, prawda? Świetnym dowodem na to jest konkurs fotograficzny Szczecin Love!

Co możemy powiedzieć na temat tego konkursu?

Gdyby ktoś chciał zapoznać się ze szczegółami, na dobrą sprawę wszystko sprowadza się do jednego najpiękniejszych obrazków ze Szczecina. Wypada jeszcze dodać, że głównymi zwycięzcami tegorocznej edycji będą trzy osoby (bo mamy trzy kategorie). Zwycięzców wybierać będzie komisja konkursowa – w składzie komisji znajdziemy przedstawicieli Urzędu Miasta, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia. Należy także zaznaczyć, że 9 osób zostanie nagrodzonych dodatkowo – chodzi o fotografie miesiąca.

Być może niektórzy zadają sobie pytanie, co można wygrać? Jeżeli interesujesz się nagrodami, dobrze wiedzieć, że nie można narzekać. Zresztą wystarczy powiedzieć, że możemy mówić o dronach czy profesjonalnych lampach fotograficznych. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej konkursu.

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem, musisz wziąć pod uwagę, że nie zostało wiele czasu do namysłu czas na przyjmowanie zdjęć upływa 23 października o godz. 11:59.