Stadion Świtu Szczecin coraz piękniejszy. Już niedługo mecz z Legią!

Stadion Świtu Szczecin coraz piękniejszy. Już niedługo mecz z Legią!

Puchary krajowe mają to do siebie, że nieznane kluby mogą mierzyć się z najlepszymi piłkarzami w kraju. Nie inaczej jest w przypadku Świtu Szczecin – trzecioligowiec szykuje się na spotkanie z Legią!

Wielkie wydarzenie

Nie ma co ukrywać, że mecz z mistrzem kraju to dla wielkie wydarzenie. Wydarzenie, które zbiegło się z przebudową stadionu. Niewykluczone, że niektórzy zadają sobie pytanie, czy Świt będzie mógł zagrać na własnym obiekcie?

Na pewno można powiedzieć, że wiele się dzieje – wystarczy wziąć pod uwagę zadaszenie czy powstanie parkingu. Oczywiście to nie wszystko, o czym kibice powinni pamiętać – do końca prac jeszcze daleko. Z drugiej strony do spotkania z Legią zostało niewiele czasu (mecz odbędzie się 28 października).

Sytuacja wygląda tak, że wykonuje się wiele pracy, aby Świt grał u siebie. Spotkanie z Legią ma być nagrodą dla piłkarzy i kibiców. Można także usłyszeć o tym, że czynione są starania, aby na trybunach znalazło się jak najwięcej osób (obecnie może wejść 650 fanów). Musimy jednak też pamiętać, że chęci to za mało. Krótko mówiąc, trzeba mieć na uwadze środki finansowe oraz pozytywną opinię magistratu, policji i straży pożarnej. W Pucharze Polski nie obowiązują żadne wymogi licencyjne.

Na ten moment kibicom zostaje więc tylko jedno – czekać.