Co wiesz o segregowaniu śmieci?

Co wiesz o segregowaniu śmieci?

Segregowanie śmieci to temat, o którym słyszy się często, ale mimo to pojawiają się różne problemy. Jeżeli jednak zaliczasz się do osób, które wiedzą wszystko (albo chociaż tak uważają), warto zapoznać się z konkursami poświęconymi segregacji. Chodzi o konkursy, za które odpowiada Stowarzyszenie WieszJak.

Co wiemy na temat konkursu?

Jeśli interesujesz się szczegółami, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się z informacjami podanymi na facebookowym profilu organizacji. Ważne jest też to, że każdy konkurs wiąże się z koniecznością udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Jeżeli chcesz odpowiedzieć na wszystkie pytania, nic nie stoi na przeszkodzie, aczkolwiek możesz otrzymać tylko jedną nagrodę. Skoro już jesteśmy przy nagrodach, możemy mówić o atrakcyjnych ekogadżetach czy książkach.

Stowarzyszenie WieszJak to organizacja, która powstała w odpowiedzi na to, co się dzieje chodzi o zwiększenie świadomości ekologicznej. Można też powiedzieć, że wszystkim zależy na tym, aby zlikwidować góry śmieci i wydłużyć życie produktów.