W Szczecinie plusy na murawie i trybunach

W Szczecinie plusy na murawie i trybunach

Pogoń Szczecin radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Sytuacja jest na tyle optymistyczna, że możemy mówić o ogromnej wierze w to, iż uda się zdobyć mistrzostwo. Do tego nie można zapomnieć o zmieniającym się stadionie.

Co się dzieje na stadionie?

Co więcej, to właśnie na trybunach się teraz skoncentrujemy. Wczoraj odbył się mecz z Zagłębiem – mecz, który zakończył się zwycięstwem Pogoni 2:1. Był to też mecz, podczas którego mieliśmy do czynienia z udostępnieniem nowego fragmentu trybuny południowej. Krótko mówiąc, finał prac jest coraz bliższy. Ważne jest też to, że mogliśmy mówić o możliwości zwiedzenia placu budowy, jaki jest na trybunie północnej. Warto również mieć na uwadze, że trybuna północna to na ten moment miejsce, gdzie prowadzone są najintensywniejsze prace. O szczegółach można rozmawiać długo – chodzi choćby o posadzki czy ścianki działowe.

Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale trzeba też wyraźnie powiedzieć, że sporo dobrego za nami. Analogicznie na boisku – Pogoń jest wiceliderem ze stratą dwóch punktów do liderującego Lecha.