Tragiczny incydent drogowy niedaleko Złocieńca. Trzy ofiary przewiezione do szpitala

Tragiczny incydent drogowy niedaleko Złocieńca. Trzy ofiary przewiezione do szpitala

W wyniku dramatycznego zdarzenia drogowego, które miało miejsce w pobliżu Złocieńca, trzy osoby odniosły obrażenia. Wypadek miał miejsce na drodze prowadzącej ze Złocieńca do Siecina (w powiecie drawskim) podczas wieczoru w niedzielę 21 stycznia. Jak poinformował nas dyżurny oficer straży pożarnej z Drawskiej Komendy, kierowca forda na łuku drogi utracił kontrolę nad swoim pojazdem.

Pojazd zjechał z trasy i przewrócił się, uderzając dachem w drzewo znajdujące się przy samej drodze. Na miejsce natychmiast wysłano profesjonalną jednostkę straży pożarnej, jak również ochotniczy oddział strażaków ze Złocieńca.

Największych obrażeń doznała pasażerka samochodu, którą z podejrzeniem złamania natychmiast zabrano karetką do najbliższego szpitala. Dodatkowo dwóch mężczyzn, którzy byli w samochodzie podczas wypadku, zostało przetransportowanych na badania medyczne. Na szczęście pies, który również znajdował się w samochodzie, nie odniósł żadnych obrażeń i został przekazany rodzinie poszkodowanych przez strażaków.