Szczecin: Wyprzedaż wojskowa. Czy warto?

Po raz kolejny Szczecin i wojsko ogłasza wyprzedaż, w której ceny mają rozpoczynać się już od jednego grosza. Tym razem jednak nie będą to pojazdy wojskowe a całkiem drobne rzeczy. O ile oferta nie jest aż tak bardzo atrakcyjna, organizatorzy są przekonani, że wiele osób może nabyć interesujące przedmioty za niskie kwoty. Z pewnością znajdą się amatorzy takiego rozwiązania.

Szczecin ogłasza pisemny przetarg!

Oddział Regionalny AMW w Szczecinie organizuje po raz kolejny pisemny przetarg. Tym razem zainteresowani będą mogli nabyć zużyty sprzęt wojskowy, złom, a także różnorodne opakowania. Być może wielu ludzi stwierdzi, iż to śmieci, jednak z pewnością wśród nich znajdzie się kilkoro żywo zainteresowanych tematem. Ponadto warto nadmienić, iż będą to licytacje, które dostępne są dla niemalże każdego. Ceny zaczynające się od grosza bądź złotówki mogą wywołać spore zainteresowanie i poruszenie wśród miłośników militariów.

Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia można odnaleźć na internetowej stronie Agencji Mienia Wojskowego. Sam przetarg potrwa jeszcze do 15 października. Być może wśród propozycji od wojska znajdą się prawdziwe rarytasy, które wywołają uśmiech na twarzy niejednej osoby. To prosty i dość tani sposób na uzupełnienie swojej domowej kolekcji. Co będzie można uzyskać tą drogą? Np. przepracowane oleje hamulcowe, zużyte opony, zużyte baterie oraz sprzęt elektroniczny, złom metali żelaznych, nieżelaznych oraz liczne opakowania. Wartość jednostkowa tych przedmiotów jest tak niewielka, że zainteresowanych już dziś nie brakuje.