Szczecin: Zwłoki w Regalnicy. Do kogo należały?

Szczecin: Zwłoki w Regalnicy. Do kogo należały?

W poniedziałek po południu, pewien mężczyzna podróżujący pociągiem zauważył w wodzie zwłoki kobiety. Natychmiastowo poinformował odpowiednie służby, które przez wiele godzin pracowały na miejscu znaleziska. Czy wiadomo coś więcej w tym temacie? Szczecin odpowiada.

Szczecin – kolejne makabryczne odkrycie?

Trudno jednoznacznie stwierdzić, jak doszło do tragedii i czy zwłoki odnalezione w Regalnicy były związane z morderstwem czy samobójstwem. Nie można wykluczyć również nieszczęśliwego wypadku. Na ten moment niewiele więcej wiadomo, bowiem policja i prokuratura nie podała szczegółów prowadzonej sprawy. Jedno jest pewne – kobieta odnaleziona w wodzie została już zidentyfikowana. Przez cały poniedziałek do późnych godzin nocnych, na miejscu znaleziska pracowały właściwe służby.

Szczecin już wielokrotnie borykał się z takimi sytuacjami. Choć większość z nich była spowodowana tragicznymi wypadkami, alkoholem lub brawurą. Tym razem dokładnie nie podano przyczyny śmierci ani okoliczności, w których wystąpiła. Nie wiadomo również jak długo leżało ciało w rzece.