Sportowy piknik w Stołczynie – wiele atrakcji na weekend 22 czerwca

Sportowy piknik w Stołczynie – wiele atrakcji na weekend 22 czerwca

Piknik zorganizowany w duchu sportu, zaplanowany na sobotę 22 czerwca, odbędzie się na Stołczynie przy ul. Nehringa 69. W ofercie dla uczestników znajdą się liczne rozrywki, takie jak gry i zabawy ruchowe. Organizatorzy przewidzieli również warsztaty rodzinne, które stanowią doskonałą okazję do spędzenia czasu razem i stworzenia wartościowych wspomnień.

Przygotowane zostanie także znakowanie rowerów – inicjatywa z pewnością szczególnie doceniana przez miłośników dwóch kółek. Miłośnicy militariów będą mieli okazję podziwiać wystawę broni kolekcjonerskiej.

Dla najmłodszych przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, a dla fanów planszówek – specjalną strefę gier. Nie zabraknie też miejsca dla smakoszy – strefy gastronomicznej, gdzie będzie można skosztować różnorodnych potraw. Piknik potrwa od godziny 12 do 15.

Podczas tego wydarzenia będzie możliwość wsparcia Patrycji Paruzel poprzez zakup cegiełek charytatywnych. Patrycja jest ofiarą poważnego wypadku, który zdarzył się 1 marca na Placu Rodła w Szczecinie. Zebrane fundusze przeznaczone będą na jej rehabilitację.