Skup złomu Szczecin – ile kosztuje i gdzie sprzedać złom w Szczecinie

Skup złomu Szczecin – ile kosztuje i gdzie sprzedać złom w Szczecinie

Zastanawiasz się, ile można zarobić na skupie złomu? Szukasz informacji, gdzie sprzedać złom w Szczecinie, aby zarobić jak najwięcej? A może planujesz przeładunek portowy lub z wykorzystaniem bocznicy kolejowej? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, który skup złomu w Szczecinie jest dla ciebie najlepszy.

Skup złomu Szczecin – cennik

Obecnie nie znajdziesz w Internecie jednego cennika, jeżeli chodzi o skup surowców wtórnych w Szczecinie. Ceny, na przykład miedzi, zależą od kilku czynników. Wśród nich znajdują się między innymi: ilość odpadu, jego rodzaj i gatunek, a także możliwości nabywcze złomowiska. Oznacza to, że każdy skup złomu w Szczecinie przeprowadza indywidualną kalkulację i na tej podstawie sporządza indywidualną wycenę materiałów.

Kwoty, jakie możesz otrzymać w różnych przedsiębiorstwach, mogą różnić się nawet o kilka procent. Aby otrzymać najlepszą ofertę, możesz przeszukać Internet lub skorzystać z usług sprawdzonej firmy. Takim przedsiębiorstwem, które cieszy się ogromną popularnością, m.in. ze względu na swoje długoletnie doświadczenie, jest firma zlomkubacki.pl.

Przedsiębiorstwo to jest warte polecenia, gdyż wyróżnia się na rynku opłacalnymi warunkami współpracy, kontenerami o zróżnicowanej pojemności, własną flotą pojazdów ciężarowych, HDS i z przyczepą, a także samojezdnymi dźwigami oraz wywrotkami typu „wanna”. Dzięki temu zyskujesz gwarancję szybkiego transportu bardzo dużej ilości surowców wtórnych, także tych o nieregularnych kształtach.

Co więcej, firma zlomkubacki.pl działa na terenie dwóch województw, tj. zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Skup złomu w Szczecinie z bocznicą kolejową

W celu przetransportowania dużych ilości surowców, warto wykorzystywać transport kolejowy oraz wodny, ze względu na ich niską, opłacalną cenę. W tym celu należy jednak wynająć odpowiednią firmę, posiadającą dostęp do nabrzeża lub do bocznicy kolejowej.

W obu przypadkach warto zlecić tę usługę firmie zlomkubacki.pl, gdyż posiada ona zarówno plac przeładunkowy o powierzchni pięciu km kwadratowych z dostępem do nadbrzeża o długości przekraczającej 100 m, jak i dostęp do wagonów stojących na bocznicy kolejowej. Oznacza to, iż zlecający może bezpośrednio załadować swój towar na statek, wagon lub barkę i bezpiecznie go przetransportować, jednocześnie ograniczając swoje koszty do minimum.

Bocznica kolejowa znacząco usprawnia proces logistyczny w czasie transportowania złomu. Dzięki dostępowi do wagonów, można bowiem przetransportować duże ilości surowca w dowolne miejsce, połączone ze Szczecinem siecią węzłów kolejowych.

Złomowisko z nabrzeżem

Transport wodny to najczęściej wykorzystywany sposób przemieszczania kruszyw, złomu czy paliw kopalnych. W ten sposób można bowiem przetransportować 1000 ton surowca, w bardzo okazyjnej, niskiej cenie. Nic zatem dziwnego w tym, że z usług firmy zlomkubacki.pl korzysta tak wiele firm oraz osób prywatnych.

Skup złomu w Szczecinie to najlepszy wybór, kiedy potrzebujesz gotówki, ale jednocześnie nie możesz samodzielnie przetransportować swoich surowców wtórnych na złomowisko.

Firma zlomkubacki.pl zajmie się wszystkim, począwszy od odebrania złomu, przez jego transport, aż po przeładunek portowy lub na bocznicy kolejowej.

 skup złomu Szczecin

Cięcie konstrukcji stalowych

Firma zlomkubacki.pl oferuje ponadto kompleksową usługę demontażu i rozbiórki wszelkich konstrukcji stalowych przed ich przetransportowaniem na plac składowy. Oznacza to, że skup złomu Szczecin, zajmuje się również takimi czynnościami, jak:

 • demontaż ciągów produkcyjnych,
 • demontaż stalowych pozostałości po starych budynkach,
 • demontaż urządzeń przemysłowych,
 • demontaż rurociągów,
 • demontaż linii technologicznych,
 • demontaż torowisk,
 • demontaż taśmociągów,
 • rozbiórka hali,
 • rozbiórka kotłowni,
 • rozbiórka szkieletów szklarni,
 • rozbiórka zadaszeń,
 • rozbiórka silosów,
 • rozbiórka magazynów,
 • rozbiórka garaży,
 • rozbiórka regałów stalowych.

W każdym z tych przypadków, firma zlomkubacki.pl zachowuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, zlecając wykonanie tych zadań jedynie pracownikom z dużym doświadczeniem w zakresie tych prac oraz posiadającym niezbędne kwalifikacje do wykonywania swojego zawodu.

Skup złomu Szczecin – cena demontażu konstrukcji stalowej

Cena zarówno cięcia konstrukcji stalowej, jak i demontażu, zależą od lokalizacji obiektu, zakresu prac, trudności związanych z demontażem, czy rodzaju wykorzystanego sprzętu. Właśnie dlatego cena demontażu konstrukcji stalowej jest ustalana indywidualnie z klientem. Odwiedź stronę zlomkubacki.pl i przekonaj się sam, że warto wybrać właśnie ten skup złomu w Szczecinie.