Rozpoczął się Jarmark Włoski w Szczecinie

Rozpoczął się Jarmark Włoski w Szczecinie

9 września ruszył Jarmark Włoski w Szczecinie. Miłośnicy Italii będą mogli się na niego wybrać do 26 września. W tym roku klimaty ze słonecznej Italii pojawią się na Alei Kwiatowej w Szczecinie.

Słoneczna Italia zagości w Szczecinie

Jarmark wystartuje już od czwartku 9 września, a zakończy się w ostatnią niedzielę miesiąca, czyli 26 września. Przede wszystkim Na gości będą czekały specjały kuchni włoskiej z różnych zakątków tego pięknego kraju.

Przez ponad dwa tygodnie mieszkańcy Szczecina będą mogli odbywać kulinarną podróż na Półwysep Apeniński

Głodni przechodnie będą mogli codziennie próbować świeżych produktów prosto z Włoch. Kusić Szczecinian będą z pewnością pyszne oliwki, faszerowane papryczki, suszone pomidory, tuńczyk, oryginalna oliwa z oliwek, a także aromatyczne sery i wędliny. Do tego pyszne Sycylijskie desery, sławne tiramisu, a także liczne przekąski, których nikt z odwiedzających nie będzie w stanie sobie odmówić.

Na stoiska będzie można się wybrać codziennie od 9 do 26 września od godziny 11:00 do 21:00.

Poprzednia edycja wydarzenia cieszyła się dużą popularnością. Dlatego też organizator, czyli firma „Gusto & Buon Gusto” Sp. z.o.o. postanowiła powtórzyć pomysł z ubiegłego roku i ponownie zaangażować się w przygotowanie jarmarku w Szczecinie.