Pojawiło się nowe schronisko

Pojawiło się nowe schronisko

Budynek innego schroniska dla zwierząt na South Street jest prawie gotowy i oczekuje się, że otworzy swoje drzwi w styczniu. Ten najnowocześniejszy obiekt jest w stanie przyjąć do 150 zwierząt jednocześnie. Ten rozwój nie tylko podnosi warunki życia zwierząt, ale także poprawia ich opiekę, ochronę i ułatwia ludziom adopcję lub wsparcie. Obecnie finalizowane są odpowiednie formalności, a strona jest odpowiednio zagospodarowana.

Obiekt składa się z pięciu połączonych ze sobą pawilonów o łącznej powierzchni użytkowej 1 710,30 m2. Oddzielenie pawilonów stanowią wybiegi treningowe. W tej nieruchomości będzie mogło zamieszkać 80 psów i 60 kotów.

Pawilon A to pawilon główny z wejściem, miejscem dla gości i kliniką weterynaryjną. Bezpośrednio widoczny z placu i parkingu przed wejściem jest dział szpitalny, w skład którego wchodzą różne pomieszczenia, z których jedno jest gabinetem zabiegowym, zamykanym od strony gabinetu weterynaryjnego. Na prawo od wejścia znajduje się przestrzeń edukacyjna dla grup zorganizowanych oraz plac zabaw. Przy wejściu głównym umieszczono otwarte atrium wypełnione roślinami, co daje dużo światła do wnętrza.