Piotruś Pan na wystawie pełnej świetlnych atrakcji – pierwszy raz w Szczecinie!

Piotruś Pan na wystawie pełnej świetlnych atrakcji – pierwszy raz w Szczecinie!

Nadchodzi niecodzienne wydarzenie, jakim jest otwarta dla wszystkich bez względu na wiek, pełna niesamowitych efektów świetlnych wystawa. Znajdziesz tam bohaterów twojej ulubionej opowieści – Piotrusia Pana. Ten przemyślany projekt to prawdziwa podróż do świata fantazji i pasjonujących przygód, która rozpoczyna się już z chwilą wejścia do ogrodu.

Na terenie ogrodu zaprezentowane zostaną nie tylko postacie i sceny z bajki, ale także kilkadziesiąt instalacji świetlnych, takich jak multimedialny tunel czy fontanna, wszystko to z odpowiednim doborze dźwięków. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! W odwiedzinach możesz czerpać radość nie tylko z oglądania ekspozycji, ale także z udziału w zabawie dla całej rodziny. Chodzi tu o specjalną grę skoncentrowaną na spostrzegawczości i pamięci. Dla miłośników fotografii, przygotowano specjalne miejsca do robienia zdjęć, aby każdy mógł uwiecznić swoją wizytę w tej czarującej krainie marzeń i wiecznego dzieciństwa – Nibylandii.

Twórcy tej ekspozycji, firma Wonderful Lighting po raz pierwszy zdecydowała się na prezentację swojego projektu w Szczecinie. Michał Chojnacki, prezes firmy, dzieli się swoim entuzjazmem, wyrażając radość z możliwości przekazania swojej ekspozycji również mieszkańcom tego regionu. „Naszym celem jest dostarczanie niezapomnianych doświadczeń za pomocą światła i dźwięku. Wykorzystujemy technologię i kreatywność, aby stworzyć magiczne przestrzenie, które umożliwiają ludziom spędzanie czasu z najbliższymi i przerwanie codziennej rutyny. Nasze ekspozycje opowiadają o uniwersalnych wartościach i inspirują gości do śledzenia swoich marzeń, kreatywności oraz wprowadzania pozytywnych zmian w ich prawdziwym życiu. Serdecznie zapraszamy!”

Wystawy Garden of Lights co roku odbywają się w sezonie jesienno-zimowym w wielu polskich miastach, takich jak Kraków, Warszawa, Chorzów czy Gdynia, przyciągając ponad milion odwiedzających. W tym roku, prócz Szczecina, świetlne instalacje pojawią się także we Wrocławskim zoo. Ten typ rozrywki cieszy się rosnącą popularnością każdego roku, co potwierdzają plany prezentacji wystaw Garden of Lights w czterech innych europejskich miastach: Budapeszcie, Bukareszcie, Rydze i Belgardzie.