Piknik Pasji – tętniące życiem zakończenie XVII Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych

Piknik Pasji – tętniące życiem zakończenie XVII Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych

XVII Tydzień Inicjatyw Pozarządowych, który ma miejsce od 10 czerwca, zbliża się ku końcowi. Każdego roku, na finał tego wydarzenia, organizowany jest Piknik Pasji. Ten zabawny i edukacyjny event daje możliwość organizacjom pozarządowym, aby pokazały swoje działania na większą skalę. Tradycyjne miejsce spotkania, ogród INKU – czyli Inkubatora Sektorów Kreatywnych, zaprasza wszystkich chętnych na sobotę, 15 czerwca.

Na uczestników czekają stoiska lokalnych organizacji pozarządowych, koncerty na żywo, artystyczne występы oraz smakowite propozycje od food trucków. Dzieci znajdą coś dla siebie w specjalnie przygotowanej strefie animacji, gdzie będą mogły skorzystać z malowania twarzy czy dmuchanego zamku. Nuda nie ma szans!

Organizatorzy zachęcają: „Jest to idealna okazja do spotkania i wymiany doświadczeń, a także wspólnego spędzania czasu w energicznej atmosferze pełnej pozytywnych emocji. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem kultury, aktywistą społecznym czy po prostu chcesz dobrze się bawić w gronie najbliższych, ten wyjątkowy tydzień na pewno spełni Twoje oczekiwania”.

Piknik Pasji rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 18.

W ramach jeszcze trwającego Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych odbywają się także warsztaty i szkolenia. Na przykład, w środę 12 czerwca o godz. 17 organizowane jest szkolenie „Organizacja dużych wydarzeń i imprez masowych” (miejsce: Sektor 3 Szczecin). Tego samego dnia o godz. 12 w Centrum Seniora w Szczecinie zacznie się wykład połączony z warsztatem „Jak przygotować i przeprowadzić inicjatywy dla seniorów oraz grup nieformalnych”. O godz. 18 w INKU odbędzie się finisaż wystawy „Wieloświaty”.