Nieprzejezdna droga S6 na skutek przewróconej ciężarówki

Nieprzejezdna droga S6 na skutek przewróconej ciężarówki

Pojazd ciężarowy, który przewrócił się na drodze ekspresowej S6, powoduje całkowite zablokowanie trasy w kierunku Koszalina. Zdarzenie miało miejsce przy punkcie obsługi podróżnych Tymień. Jako tymczasowe rozwiązanie, wprowadzony został objazd. Artur Zygoń z Punktu Informacji Drogowej szczecińskiego oddziału GDDKiA przekazał, że utrudnienia mogą trwać do godzin popołudniowych.

Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego miał miejsce na drodze S6 w kierunku Koszalina, w pobliżu MOP Tymień, przed 4:00 rano. W wyniku tego zdarzenia, pojazd przewrócił się, blokując oba pasy trasy.

Dyżurny PID szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że po kolizji policja zorganizowała objazd i kieruje ruchem. Aktualnie, informacje o wypadku są wyświetlane na tablicach informacyjnych umieszczonych nad trasą już od węzła Kołobrzeg Wschód.

Zygoń dodał, że na miejsce wypadku został wezwany sprzęt, który usunie przewrócony pojazd ciężarowy z drogi.

Zgodnie z wytyczonym objazdem, kierowcy muszą opuścić drogę S6 na węźle Ustronie Morskie i kontynuować podróż starą drogą krajową numer 11. Według prognoz, trasa w kierunku Koszalina będzie nieprzejezdna do godzin popołudniowych.