Kiedy możemy spodziewać się otwarcia fabryki wody?

Kiedy możemy spodziewać się otwarcia fabryki wody?

Minęły trzy miesiące, odkąd we wtorek urzędnicy aquaparku ogłosili przesunięcie terminu realizacji inwestycji. Trwają rozmowy z wykonawcą, co prowadzi do zmniejszenia prawdopodobieństwa udostępnienia kąpieliska w tym roku.
Trwają przygotowania, a opinia publiczna zostanie poinformowana w odpowiednim czasie – brzmiała oficjalna odpowiedź władz Fabryki Wody na mediach społecznościowych dla mieszkańców zaniepokojonych opóźnieniami przez dłuższy czas. Ostatnio historia nieco się przesunęła, choć szczegóły pozostają skąpe.

Dokładna data nie jest jeszcze ustalona, ale wkrótce będziemy mogli podzielić się większą ilością informacji w tej sprawie – odpowiada Fabryka Wody.

Z każdym dniem rośnie prawdopodobieństwo, że kąpielisko pozostanie zamknięte przez cały rok. Aby zapobiec temu negatywnemu rezultatowi, budowa musi zostać zakończona w najbliższych tygodniach. Biorąc jednak pod uwagę ilość pozostałych do wykonania prac, wydaje się to mało prawdopodobne. Dodatkowo, przez około pół roku będą potrzebne odbiory techniczne.