IX Dzień Przewodnika Turystycznego

IX Dzień Przewodnika Turystycznego

Wybierasz się do Szczecina i zastanawiasz się nad tym, które miejsca są warte zainteresowania? Jeżeli chcesz poznać Szczecin z jak najlepszej strony, dobrze postawić na profesjonalne wsparcie. Co więcej, możesz liczyć na wsparcie, za które nie trzeba będzie płacić.

Co powiesz na IX Dzień Przewodnika Turystycznego?

Niewykluczone, że dla wielu osób jest to zaskoczenie, ale o zaskoczeniu nie może być mowy – chodzi o IX Dzień Przewodnika Turystycznego. Warto też zaznaczyć, że mogliśmy mówić o limitowanych trasach. Mogliśmy, ponieważ bilety rozeszły się błyskawicznie. Można też powiedzieć, że jest to dowód na to, iż mieszkańcy pokochali spacery z przewodnikami. Nie ma też co ukrywać, że przewodnicy to ludzie, którzy odpowiadają za uświadamianie mieszkańców i turystów – są to ludzie, którzy pokazują, że Szczecin to miasto z bardzo ciekawą historią.

Dobrze też zatrzymać się przy trasach nielimitowanych – jeśli ktoś myśli, że mowa o ochłapach, jest to błąd. Wybór jest spory i co najważniejsze, atrakcji nie powinno zabraknąć. Gdyby komuś zależało na konkretach, warto wiedzieć, że można mówić choćby o spotkaniu ze smokiem czy dawnych miłościach i romansach. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z informacjami dostępnymi na www.zspip.pl i visitszczecin.eu.

Wiadomości ze Szczecina możesz znaleźć także tutaj.