Co powiesz na lodowisko?

Co powiesz na lodowisko?

Marzec to czas, kiedy myśli mogą wybiegać ku wiośnie. Niemniej jednak można też wrócić do tego, co działo się wcześniej. Wystarczy wziąć sobie pod uwagę jazdę na łyżwach – możemy mówić o ostatniej szansie.

Koniec bardzo blisko

Lodowisko przy Arkonce jest już nieczynne. Przy Netto Arenie lodowisko jest czynne, ale nie oznacza to tego, że taki stan rzeczy potrwa szczególnie długo. Osoby zainteresowane jazdą na łyżwach nie mogą długo zwlekać – czas tylko do końca tygodnia.

Kiedy uwzględni się, że otwarcie miało miejsce na początku grudnia, mamy trzy miesiące funkcjonowania. Co więcej, są to trzy miesiące funkcjonowania, które należy ocenić jak najbardziej pozytywnie. Największe zainteresowanie można było zobaczyć w weekendy, co chyba nie powinno zaskakiwać. Spore znaczenie miały też indywidualne wynajmy.

Do piątku lodowisko będzie otwarte w godz. 16:00-22:00. W weekendy obiekt czynny jest w godz. 10:00-22:00. Godzinny bilet normalny kosztuje 15 zł w dni robocze i 18 zł podczas weekendów/świąt. Cena biletu ulgowego zawsze jest taka sama – 12 zł. Jeżeli są jakieś problemy ze sprzętem, dobrze pamiętać o tym, że na miejscu mamy wypożyczalnię łyżew, serwis i szatnie.

Informacje ze Szczecina dostępne są także w tym serwisie.