Co się dzieje przy szczecińskim porcie?

Co się dzieje przy szczecińskim porcie?

Przy szczecińskim porcie dzieje się wiele. Dość powiedzieć, że trwa remontowanie ulicy Rybnickiej, Kujota, Hryniewickiego, Logistycznej i części Bytomskiej.

Naprawdę ważne

Istotne jest też to, że możemy mówić o pracach, które mają spore znaczenie. Zresztą chodzi o jedną z większych inwestycji drogowych. Ważne jest również to, że mowa o inwestycji, której wielu kierowców może nie dostrzec. Jest to związane, z tym że chodzi o ulice, z których nie korzysta wiele osób. Można powiedzieć, że mowa o terenie, na którym głównie spotykamy osoby pracujące w okolicy.

Dla zniecierpliwionych – początek prac miał miejsce w maju 2021 roku. Do tego miasto regularnie informuje o postępach (raporty). Zresztą możemy przeczytać o tym, że finał prac powinien nastąpić w marcu przyszłego roku.

To nie wszystko

Dobrze też pamiętać o tym, że remontowanie wspomnianych ulic to nie wszystko, z czym obecnie mamy do czynienia. Za przykład może posłużyć choćby modernizacja Estakady Pomorskiej – choć trzeba też przyznać, że zakończono najbardziej uciążliwe prace. Nie można też zapomnieć o niedalekiej przeszłości – coś się kończy i coś się zaczyna.