Wypadek przy rondzie Giedroycia w Szczecinie: karetka z probówkami laboratoryjnymi i samochód osobowy zderzyły się

Wypadek przy rondzie Giedroycia w Szczecinie: karetka z probówkami laboratoryjnymi i samochód osobowy zderzyły się

W mieście nad Odrą, Szczecinie, doszło do poważnego incydentu drogowego. Konkretnie na ulicy Lubomirskiego, około godziny 15:45, miało miejsce niefortunne zderzenie między karetką a samochodem osobowym. Do tej pory nie ustalono przyczyn tego zdarzenia. Karetka, której załadunek składał się z próbek do badań laboratoryjnych, i pojazd osobowy zderzyły się, raniąc przynajmniej jedną osobę. Miejsce wypadku jest obecnie obsługiwane przez straż pożarną, policję oraz ekipę ratunkową.

Fakt ten potwierdziła Komenda Miejska Policji w Szczecinie, która również informuje o działaniach służb na miejscu wypadku. Jak mówi Paweł Pankau, przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, kierowca karetki został przetransportowany do szpitala. Śledczy nadal pracują nad ustaleniem przyczyn tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Policja apeluje do mieszkańców Szczecina o ostrożność – prawdopodobne są poważne komplikacje w ruchu drogowym, szczególnie w kierunku ronda Giedroycia. Zgłaszane są również informacje od mieszkańców o utrudnieniach na wyjeździe z popularnego targowiska Manhattan.