Wyjątkowy spacer po Szczecinie

Wyjątkowy spacer po Szczecinie

Szczecin to miasto, które może mieć wiele tajemnic dla mieszkańców, jak i tych, którzy są w Szczecinie od niedawna. Co za tym idzie, warto zwracać uwagę na projekty, dzięki którym możliwe jest lepsze poznanie otoczenia. Za przykład może posłużyć to, co wydarzy się jutro.

O co chodzi?

Rzecz jasna chodzi o projekt „Zaczytany Szczecin” i kolejny spacer literacki. Zainteresowani już jutro wybiorą się w podróż po Niebuszewie. Nie ma też co ukrywać, że szykuje się bardzo ciekawa wycieczka. Spacer poprowadzą Tomasz Wieczorek i Sylwia Trojanowska. On jest przewodnikiem turystycznym, natomiast ona zajmuje się pisaniem. Powiedzieć, że taki duet gwarantuje moc atrakcji, to jak nie powiedzieć zupełnie nic.

O szczegółach spaceru wiemy tyle, że podróż odbędzie się szlakiem zakochanych. Do tego oczywiście będzie można posłuchać opowieści duetu, który jest po prostu wyjątkowy. Koniec trasy zaplanowano przy Zamku Książąt Pomorskich.

Udział jest bezpłatny. Warto też pamiętać o tym, że „Zaczytany Szczecin” to projekt, który ma przełożyć się na większe zainteresowanie książkami.