Powstaje nowa strefa rekreacji

Powstaje nowa strefa rekreacji

Mieszkańcy Szczecina mają wiele powodów do radości i na pewno jednym z nich jest powstawanie nowej strefy rekreacji. Niemniej jednak musimy pamiętać, że od planów do realizacji droga jest naprawdę daleka.

Wiele pytań

Fakt ten sprawia, że pojawia się wiele wątpliwości. Do tego nie pozostaje nic innego jak czekać – już niedługo powinniśmy usłyszeć, jaka firma zbuduje tę strefę. Ciekawe jest też to, że nie tak dawno odnaleziono płyty nagrobne i elementy pomników.

Gdyby kogoś interesowały konkrety, oferty można składać do 14 lipca. Wybrany wykonawca na wykonanie zadania dostanie 340 dni. O szczegółach możemy dyskutować naprawdę długo. Dość powiedzieć, że należy przygotować się choćby na rozebranie alejek czy przebudowę istniejących schodów. Wypada również podkreślić, że mamy mieć ścieżki z naturalnego kruszywa (pojawi się odpowiednie odwodnienie).

Krótko mówiąc, zmienić się ma bardzo wiele. Oczywiście na lepsze, ale wszystko zweryfikuje rzeczywistość. Rozmowę o terminie oddania do użytku sobie zostawmy – dziać się może naprawdę dużo, czego przykładem jest choćby powstawanie dwóch gdańskich szkół.