Wraca „Kino na Leżakach”

Wraca „Kino na Leżakach”

Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych „Kinem na Leżakach” – możemy mówić o powrocie uwielbianego cyklu. Seanse pod chmurką będą odbywać się w każdy czwartek.

Będzie się działo

Nie ulega wątpliwości, że na nudę nie będziemy mogli narzekać – wystarczy powiedzieć, że plan zakłada pokazanie 11 filmów. Można też powiedzieć, że będą to produkcje opowiadające o emocjach, przyjaźni czy miłości. Co za tym idzie, możemy rozmawiać o gwarancji wzruszeń, śmiechu czy po prostu dobrego nastroju.

Pierwszy seans oczywiście już dziś o godz. 22:00. Miejsce wydarzenia to Jeziorko Słoneczne na Gumieńcach. Wiadomo też, że zgromadzeni obejrzą film „Kot Bob i ja”. Film ten jest historią przyjaźni ulicznego grajka i pewnego kota. Warto również pamiętać, że lokalizacja to coś, do czego nie należy się przywiązywać – „Kino na Leżakach” pojawi się w różnych miejscach Szczecina.

Organizatorzy zapewniają 100 leżaków i koce. Gdyby pojawił się deszcz, nie ma powodów do zmartwień, gdyż zadbano o przeciwdeszczowe peleryny. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, warto wziąć pod uwagę, że wstęp jest bezpłatny.

Nie ma też co ukrywać, że „Kino na Leżakach” to propozycja, która jest popularna nie tylko w Szczecinie.