Woytek Mrozek i The 1st New York Orchestra z koncertem w Szczecinie

Woytek Mrozek i The 1st New York Orchestra z koncertem w Szczecinie

W październiku, miłośnicy muzyki jazzowej i swingowej będą mieli niepowtarzalną szansę na uczestnictwo w jednym z wydarzeń muzycznych roku. Woytek Mrozek wraz ze swoją The 1st New York Orchestra wystąpią w czterech miastach Polski, a jednym z nich jest Szczecin. Szczególnie ważna data to 3 października, kiedy to złota sala Filharmonii stanie się miejscem, gdzie 20 utalentowanych muzyków odegra kompozycje najbardziej cenionych orkiestr swingowych. Koncert nosi nazwę „The King of Swing” i zapowiada się na prawdziwe muzyczne święto.

Koncerty The 1st New York Orchestra pod batutą Mrozka są znane ze swojego emocjonalnego napięcia i jakości wykonania. Zespół zdobył międzynarodowe uznanie podczas europejskiego tournee, a teraz wraca do ojczyzny, aby ponownie podbić serca polskiej publiczności. Już za kilka dni będzie można usłyszeć ich na żywo w szczecińskiej Filharmonii.

Repertuar koncertu obejmować będzie najważniejsze utwory z dorobku zespołów Glenn Miller Orchestra i Benny Goodman Orchestra. Nie zabraknie również utworów w wykonaniu takich artystów jak Frank Sinatra, Michael Buble i Andrew Sisters. Wszystko to wykonywane przez The 1st New York Orchestra z niepowtarzalnym brzmieniem i błyskotliwością.

Opinie na temat zespołu są pełne entuzjazmu. Krytycy i słuchacze podkreślają wysoki poziom wykonania, doskonałe brzmienie orkiestry i unikalną barwę klarnetu. W jesiennym programie koncertów Mrozka z The 1st New York Orchestra znaczącą rolę odgrywać będzie także Ladies Trio. Ten lwowski zespół wokalny znany jest z mistrzowskiej interpretacji gatunków tak różnych jak pop, folk i jazz.

Dla tych, którzy jeszcze się wahają, dobra wiadomość – bilety są nadal dostępne.