W Szczecinie zorganizowano bankiet dedykowany paniom

W Szczecinie zorganizowano bankiet dedykowany paniom

W czwartek w salonie Mercedes-Benz Mojsiuk w Szczecinie zorganizowano spotkanie zmotywowanych kobiet. Wydarzenie opatrzone było hasłem, a w jego ramach odbyły się wywiady, występ Sylwii Różyckiej oraz bankiet. W spotkaniu wzięła udział liczna grupa osób. Spotkanie zostało zaaranżowane przez Ninę Kaczmarek i Anitę Galek z Kobietowo.pl, które miały na celu podkreślenie szans i możliwości kobiet w okolicy i mieście.

Podczas imprezy z organizatorami rozmawiali goście specjalni, tacy jak Monika Pyrek, mistrzyni w skoku o tyczce i posiadaczka rekordu Polski oraz Sylwia Trojanowska, pisarka. Na zakończenie wystąpiła Sylwia Różycka, aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie. Mimo, że głównym tematem było świętowanie kobiet, prezydent Piotr Krzystek zajął honorowe miejsce i wygłosił uroczyste przesłanie do wszystkich obecnych pań z okazji Dnia Kobiet.

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku prezydent wyraził opinię, że kobiety i biznes to ciekawe połączenie, podając przykład spotkania przedsiębiorczych kobiet zorganizowanego przez Mercedes-Benz Mojsiuk, Północną Izbę Gospodarczą i Kobietowo.pl. Wieczór został określony jako ciekawy i inspirujący, a prezydent podziękował za zaproszenie.