Tor kolarski został zamknięty?!

Tor kolarski został zamknięty?!

Wydarzenia sportowe generują ogromne zainteresowanie i co by nie mówić, często słyszy się o dumie związanej, z tym że dana osoba pochodzi z konkretnego miasta. Niemniej musimy pamiętać o tym, że sukces to efekt bardzo długiej drogi. Drogi, w przypadku której zawsze potrzeba mniejszej lub większej pomocy.

Tor kolarski przy ulicy Szafera

Możemy przeczytać o tym, że tor kolarski przy ulicy Szafera został zamknięty. Nie wiemy też, czy w bliższym lub dalszym czasie należy spodziewać się wznowienia działalności.

Warto też podkreślić, że zakończenie funkcjonowania nie wiąże się ze złą wolą kogokolwiek. Sytuacja ma związek, z tym że jedna z wichur naruszyła konstrukcję dachu. Ktoś może powiedzieć, że w takim przypadku konieczny jest remont, ale to nie takie proste. Nie jest proste, ponieważ sytuację finansową miasta możemy określić bardzo złą.

Pozostaje mieć nadzieję, że możliwie szybko uda się znaleźć jakieś rozwiązanie. Dzieci zainteresowane treningami potrzebują toru! Można wręcz usłyszeć o tym, że brak miejsca do treningu odbiera szanse na przyszłe sukcesy.