Tego było trzeba! Mieszkańcy mogą korzystać z nowego serwisu

Tego było trzeba! Mieszkańcy mogą korzystać z nowego serwisu

Ruszył serwis, który ma pomóc studentom, uczelniom i lokalnym przedsiębiorcom. Są to ludzie, między którymi konieczna jest kooperacja i stąd właśnie powstał adres kooperacja.szczecin.eu.

Czego można się dowiedzieć?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czego można się dowiedzieć, nie pozostaje nic innego jak możliwie szybkie zapoznanie się ze stroną. Strona ta jest odpowiedzią na przeróżne oczekiwania i co za tym idzie, wydaje się, że wszyscy powinni znaleźć coś zgodnego ze swoimi oczekiwaniami. Można też powiedzieć, że mowa o platformie, dzięki której pojawiają się różne możliwości.

Za uruchomienie strony odpowiada Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. Oczywiście możemy też mówić o zaangażowaniu się ludzi, dla których powstała platforma. Warto też pamiętać, że mowa o działaniach, które można oceniać na różne sposoby. Gdyby ktoś potrzebował konkretu, dobrze wiedzieć, że uczelnie mogą zaprosić praktyków biznesu, jak i dopasować się z ofertą edukacyjną. Do tego nie można zapomnieć o sytuacji z punktu widzenia biznesu – pojawia się szansa na szybsze znalezienie wykwalifikowanych pracowników.

Rzecz jasna trzeba też pamiętać o tym, że teoria to jedno, natomiast praktyka drugie. Jak będzie w praktyce, okaże się w przyszłości, aczkolwiek można być dobrej myśli.