Szymon Kuczyński opowie o swoich samotnych rejsach na spotkaniu w Morskim Centrum Nauki

Szymon Kuczyński opowie o swoich samotnych rejsach na spotkaniu w Morskim Centrum Nauki

Morskie Centrum Nauki w Szczecinie serdecznie zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się w najbliższą sobotę. Głównym punktem programu będzie spotkanie z Szymonem Kuczyńskim, wybitnym żeglarzem, który dołączył do elitarnego grona stu osób na całym globie, które udało się samodzielnie opłynąć ziemię nie korzystając z jakiegokolwiek wsparcia z zewnątrz czy robienia postojów.

Szymon Kuczyński, podczas sobotniego spotkania, opowie o swoich niezwykłych i pełnych wyzwań rejsach dookoła świata. W swoich historiach skupi się na podróżach wykonanych jedynie za pomocą niewielkiej łódki, która mierzy niespełna 6,5 metra długości. Z pewnością będzie to fascynujący pokaz determinacji i umiejętności nawigacyjnych w najtrudniejszych warunkach morskich.

Spotkanie z tym inspirowanym żeglarzem rozpocznie się o godzinie szesnastej 18 dnia bieżącego miesiąca. Każdy kto jest zainteresowany morskimi historiami i pragnie dowiedzieć się więcej o wyjątkowych podróżach Szymona Kuczyńskiego powinien pojawić się w sali konferencyjnej Morskiego Centrum Nauki.