Senior prowadzący Forda Kugę wywołuje kolizję na parkingu sklepowym będąc pod wpływem alkoholu

Senior prowadzący Forda Kugę wywołuje kolizję na parkingu sklepowym będąc pod wpływem alkoholu

Za kierownicą Forda Kugi siedział 66-letni mężczyzna, który nieumyślnie spowodował wypadek na jednym z parkingów przy sklepie. To wydarzenie nie umknęło uwadze przechodnia, który natychmiast poinformował o całym incydencie policję. Jak się okazało, sprawca był pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej, która miała miejsce na parkingu przy sklepie w dzielnicy Pogodno. Gdy dotarli na miejsce, spotkali tam przechodnia, który przeżył dramatyczne momenty obserwując, jak kierowca forda uszkodził inny samochód zaparkowany na tym samym parkingu. Po zakończeniu swojego niefortunnego manewru, kierowca wysiadł z forda, ale jego niestabilność i trudności w utrzymaniu kluczyków do samochodu w rękach zdradziły, że jest pod wpływem alkoholu.

Patrol drogówki przeprowadził test alkomatem na 66-letnim kierowcy, potwierdzając, że miał on w swoim organizmie ponad pół promila alkoholu. Jak można się było spodziewać, nie tylko natychmiast stracił prawo jazdy, ale również został aresztowany. Wkrótce będzie musiał stawić czoła konsekwencjom swojego nieodpowiedzialnego zachowania i usłyszy zarzuty.