Policja aresztuje nietrzeźwego mężczyznę za dewastację autobusu i posiadanie narkotyków

Policja aresztuje nietrzeźwego mężczyznę za dewastację autobusu i posiadanie narkotyków

40-letni mężczyzna pod wpływem alkoholu, który dopuścił się aktu wandalizmu w postaci wybicia szyby publicznego autobusu, będzie odpowiadał teraz przed organami ścigania za zniszczenie mienia oraz posiadanie nielegalnych substancji odurzających. Zatrzymany przez funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji, musi teraz zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań.

Sygnal o incydencie dotarł do szczecińskiej jednostki policji, której zadaniem stało się sprawdzenie sytuacji przy ulicy Kolumba w Szczecinie, gdzie doszło do dewastacji autobusu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze dowiedzieli się od kierowcy pojazdu, że jest dwóch podejrzanych o związane z tym incydentem.

Gdy policja poprosiła o dokumenty 23-letniej kobietę i 40-letniego mężczyznę, ten drugi przyznał bez ogródek, że to on uszkodził szklane drzwi pojazdu. Wyjaśnił, że poczynił to w gniewie po tym, jak kierowca zażądał opuszczenia przez niego autobusu. Badania przeprowadzone na miejscu wykazały, że mężczyzna był pod silnym wpływem alkoholu, a jego organizm zawierał ponad promil alkoholu.

Jednakże to nie wszystko, na co natrafiła policja podczas interwencji. Podczas przeszukania bagażu 40-latka, funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Mężczyzna przyznał, że nabył ją podczas pobytu w Holandii.

Ostatecznie, po zatrzymaniu przez policję, mężczyzna musi teraz odpowiadać za swoje nieodpowiedzialne i nielegalne działania.