Niezwykły wypadek na szczecińskich ulicach: Autobus rozrywa się na pół!

Niezwykły wypadek na szczecińskich ulicach: Autobus rozrywa się na pół!

Przed godziną 12:00 na skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego i ulicy Królowej Korony Polskiej, doszło do niewiarygodnego zdarzenia drogowego. Autobus należący do firmy SPPK Police, niespodziewanie rozerwał się na dwie części! W tej chwili na miejscu zdarzenia przeprowadzane są działania przez służby policyjne, co może prowadzić do utrudnień w ruchu drogowym.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez szczecińską policję, patrol funkcjonariuszy zajmuje się obecnie zabezpieczaniem terenu wypadku. Straż pożarna jest zaangażowana w procedurę „rozczłonkowywania” autobusu SPPK Police, który doznał niecodziennej awarii podczas transportu na złomowisko. Prace te mogą spowodować kilkugodzinne utrudnienia w ruchu drogowym. Mimo dramatycznych okoliczności, najważniejsze jest to, że nikt nie ucierpiał w tym incydencie.

W wyniku tego niecodziennego zdarzenia, w krótkim czasie utworzyły się korki w pobliskich okolicach. Jak donosi Radio Szczecin, dodatkowe utrudnienia w ruchu drogowym nastąpiły ze względu na prace drogowe prowadzone blisko Węzła Klucz, co wpływa na wyjazd ze Szczecina.