III Dzień Otwarty Komendy Miejskiej Policji – rozmowa z funkcjonariuszami i możliwość podjęcia służby

III Dzień Otwarty Komendy Miejskiej Policji – rozmowa z funkcjonariuszami i możliwość podjęcia służby

W środę, 13 grudnia, od 10:00 do 14:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla tych, którzy marzą o pracy w policji. To będzie okazja, żeby na własne oczy zobaczyć pracę funkcjonariuszy od środka, dowiedzieć się więcej o sprzęcie, który wykorzystują oni podczas służby patrolowej i interwencji. Spotkanie jest również doskonałym momentem na wymianę uwag z mundurowymi na temat ich codziennych obowiązków. Jest to już trzecia edycja tego typu inicjatywy organizowanej przez lokalną jednostkę.

III Dzień Otwarty Komendy Miejskiej Policji, odbędzie się na ulicy Kaszubskiej 35 – to propozycja szczególnie kierowana do tych, którzy rozważają karierę w policji. Odwiedzający będą mieli szansę zajrzeć w miejsca, które są zazwyczaj niedostępne dla osób spoza grona pracowników Policji. Mundurowi opowiedzą o swojej pracy, zaprezentują sprzęt wykorzystywany w służbie patrolowej i na miejscu zdarzenia. Dodatkowo, przewodnik psa służbowego zademonstruje umiejętności swojego zwierzęcego współpracownika. Obejrzymy również prezentację pracy technika kryminalistyki, pokaz udzielania pierwszej pomocy i wiele innych atrakcji związanych z zawodem policjanta.

Wszystkie osoby, które rozważają podjęcie służby w Policji, będą miały okazję do rozmów z odpowiednimi funkcjonariuszami i możliwość złożenia na miejscu stosownych dokumentów aplikacyjnych.

Jest to trzecia edycja wydarzenia promującego zawód policjanta. Poprzednie dwie edycje przyczyniły się do powiększenia szeregów funkcjonariuszy o nowe osoby, które rozpoczęły swoją karierę zawodową w mundurze policyjnym.

Zapraszamy serdecznie na nadchodzący Dzień Otwarty Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Jak będzie tego dnia? Przekonajmy się już w najbliższą środę!