Grupa Cichy-Zasada zaprasza na piknik rodzinny „Bezpieczeństwo ma znaczenie”

Grupa Cichy-Zasada zaprasza na piknik rodzinny „Bezpieczeństwo ma znaczenie”

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to bardzo ważny element strategii największej w Polsce grupy dealerskiej – Grupa Cichy-Zasada. Edukacja i budowanie świadomości bezpieczeństwa na drodze wśród kierowców i ich dzieci stanie się tematem przewodnim organizowanych w najbliższych dniach wydarzeniach. Już 8 czerwca od godziny 11:00, na terenie jednego ze swoich salonów w Szczecinie organizuje wielki rodzinny festyn pod nazwą ,,Bezpieczeństwo ma znaczenie”.

Już 8 czerwca w Szczecinie odbędzie się ciekawe wydarzenie dla najmłodszych i ich rodziców, zatytułowane „Bezpieczeństwo ma znaczenie”. To piknik rodzinny podczas którego poruszane będą zagadnienia bezpiecznego podróżowania. Najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w licznych grach i zabawach, natomiast ci starsi wygrać samochód elektryczny na cały weekend!

Szczeciński salon Grupy Cichy-Zasada w najbliższą sobotę przerodzi się w miasteczko, w którym uczestnicy będą mogli zapoznać się z zasadami ruchu pod okiem funkcjonariuszy policji czy na żywo zobaczyć, jak wygląda wóz strażacki. Będzie wyznaczone miejsce zabaw i integracji dzieci oraz rodziców. Podczas pikniku rodzinnego „Bezpieczeństwo ma znaczenie” wszyscy doświadczą mocy atrakcji.

Juniorzy będą mogli poznać zasady ruchu drogowego, a także wziąć udział w wielu aktywnościach, dzięki którym staną się superbohaterami bezpieczeństwa! Czekają na nich dmuchańce, rozmowy z policjantami, prawdziwy wóz strażacki, malowanie wraku samochodu oraz inne liczne gry i zabawy. Co więcej, dzięki symulatorowi starsi uczestnicy będą mogli na własnej skórze przekonać się jak to jest dachować samochodem!

Rodzice również nie będą się nudzić. Będą mogli zapoznać się z najnowszymi modelami z portfolio Volkswagen AG a dzięki zmaganiom ich pociech mają szansę na wygranie samochodu elektrycznego na weekend!

Volkswagen Cichy-Zasada Szczecin Południowa

ul. Południowa 6
71-001 Szczecin

Grupa Cichy-Zasada posiadająca w swoim portfelu marki Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, Skoda, Seat, Cupra, Audi jest największym dealerem nowych samochodów w Polsce, a także sprzedawcą certyfikowanych samochodów używanych 

Ponadto, oferuje oryginalne części i akcesoria oraz wysokiej jakości usługi finansowe, ubezpieczeniowe, serwisowe, blacharsko-lakiernicze.