Galaxy świętuje Dzień Dziecka z wrotkową atrakcją

Galaxy świętuje Dzień Dziecka z wrotkową atrakcją

Z okazji obchodów Dnia Dziecka, centrum handlowe Galaxy zorganizowało specjalną atrakcję dla miłośników jazdy na wrotkach – tor wrotkowy z możliwością wypożyczenia sprzętu, takiego jak wrotki i kaski. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli skorzystać z lekcji jazdy na wrotkach oraz wziąć udział w licznych konkursach i grach, gdzie do zdobycia będą atrakcyjne nagrody od marki Vans.

Na terenie wydarzenia przewidziano również wiele innych form aktywności dla całej rodziny. Będzie można między innymi stworzyć własny, unikalny t-shirt za pomocą ekofarbiarni, wykonać ogromne bańki mydlane oraz poskakać na rozległym, dmuchanym torcie. Maluchy natomiast będą mogły bawić się klockami XXL oraz korzystać z kolorowanek.

Impreza odbędzie się na drugim piętrze parkingu centrum handlowego Galaxy w następujących terminach: piątek, w godzinach 12:00-19:00 oraz sobotę, od 10:00 do 19:00. Warto podkreślić, że wstęp na wszystkie atrakcje jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć pod adresem: https://www.galaxy-centrum.pl/aktualnosci/wrotkowy-zawrot-glowy-w-galaxy.