Czy pamiętamy o zwierzętach?

Czy pamiętamy o zwierzętach?

Pamięć o zwierzętach to temat, w przypadku którego należy liczyć się z przeróżnymi odpowiedziami. Z drugiej strony pomocy nigdy dość to nawiązanie do góry świątecznych podarków dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Świąteczna zbiórka

Krótko mówiąc, trwa świąteczna zbiórka na rzecz potrzebujących zwierząt. Zbiórka ta stanowi efekt działań trzech szczecińskich redakcji, ale to nie jest najważniejsze – najważniejsze jest to, że wszyscy zainteresowani mogą pomóc. Warte odnotowania jest też to, że znaczenie ma każde wsparcie. Jeżeli wiele osób zapewni symboliczne wsparcie, można mówić o ogromnym wsparciu.

Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, pamiętaj, że nie ma nad czym myśleć zwierzaki potrzebują choćby karmy, zabawek czy podkładów higienicznych. Pomóc można na różne sposoby.

Niewiele czasu

Warto też mieć na uwadze, że nie zostało już wiele czasu zbiórka ma być prowadzona do jutra. Miejsce, w którym zbierane są potrzebne artykuły to siedziba radia Super FM. Dla niezorientowanych – siedziba radia Super FM znajduje się na czwartym piętrze wieżowca Pazim przy placu Rodła 8.