32-latek ujęty za kradzież sklepową i posiadanie narkotyków w Szczecinie

32-latek ujęty za kradzież sklepową i posiadanie narkotyków w Szczecinie

Szczecińskie służby porządkowe miały ręce pełne roboty, gdy funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego miejscowej Komendy Miejskiej Policji zatrzymali konkretnego przestępcę. 32-letni mężczyzna wpadł w ich ręce po tym, jak przyłapano go na kradzieży towarów w jednym z dyskontów usytuowanych w centrum miasta.

Ale to nie była typowa interwencja dla szczecińskich stróżów prawa. Podczas przeszukania mężczyzny i oceny jego odzieży wierzchniej, policjanci odkryli coś więcej niż tylko skradziony towar. W kieszeniach 32-latka znaleziono również środki odurzające – zawiniątko papieru, które przy bliższym działaniu wykazało obecność kryształów.

Pierwsze testy przeprowadzone przez policyjnych techników kryminalistyki potwierdziły podejrzenia funkcjonariuszy – okazało się, że kryształ to mefedron. Szczecińczyk spaść musiał ponieść konsekwencje swoich działań. Za kradzież sklepową został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Ale to nie koniec jego problemów – za posiadanie nielegalnych substancji czeka go teraz postępowanie.