Zdobądź umiejętności i przyczyń się do demokratycznych zmian!

Zdobądź umiejętności i przyczyń się do demokratycznych zmian!

Zastanawiasz się, jakie są Twoje możliwości wpływu na uczciwość wyborów? Akademia Demokracji pokaże Ci drogę! Przygotuj się na nadchodzące wybory parlamentarne w Polsce i zyskaj niezbędną wiedzę, aby wziąć udział w budowaniu zaangażowania obywatelskiego. Już 13 sierpnia w Szczecinie.

 Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Przyczynianie się do demokratycznych zmian to nie tylko możliwość, ale i nasza odpowiedzialność jako obywateli. Każdy z nas ma moc wpływu na kształtowanie przyszłości społeczeństwa poprzez aktywny udział w demokratycznym procesie wyborczym. Akademia Demokracji daje nam narzędzia, wiedzę i pewność siebie – zapewnia Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Seminaria prowadzi zespół doświadczonych prawników i praktyków, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z wyborami. Szkolenie w Szczecinie odbędzie się już 13 sierpnia. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]