Ul. Kołbacka w Szczecinie niedługo z nowym placem zabaw – poszukiwany wykonawca

Ul. Kołbacka w Szczecinie niedługo z nowym placem zabaw – poszukiwany wykonawca

Na ulicy Kołbackiej w Szczecinie wkrótce powstanie nowy plac zabaw, a decyzję o jego lokalizacji podjęli sami mieszkańcy w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Obecnie trwają przygotowania do pierwszego etapu budowy.

Zakład Usług Komunalnych Szczecina prowadzi poszukiwania firmy, która zrealizuje projekt rekreacyjno-wypoczynkowy na ul. Kołbackiej. Głównym celem realizacji jest stworzenie dziecięcego placu zabaw na piaskowej nawierzchni. Przewiduje się, że na terenie tym znajdą się różne rodzaje urządzeń zabawowych takie jak: równoważnie, karuzela, tyrolka, huśtawki podwójne, walce czy karuzela słupowa. Dodatkowo przewidziano miejsce do street workoutu oraz strefę relaksu z leżakami.

W ramach prac modernizacyjnych zostanie odnowione istniejące już boisko do siatkówki – zostanie tam położona nowa mineralna nawierzchnia, wymieniony zostanie również stary piłkochwyt i siatka, a stanowisko sędziowskie przejdzie remont. Niektóre elementy infrastruktury, takie jak stół do ping-ponga, zostaną przeniesione w inne miejsca. Dodatkowo, teren zostanie upiększony poprzez nasadzenia szpaleru z krzewów derenia białego.

Firmy chcące podjąć się realizacji tego zadania mogą zgłaszać swoje propozycje za pośrednictwem serwisu Platformazakupowa najpóźniej do 14 marca, do godziny 9 rano. Wybrany wykonawca będzie miał na zrealizowanie zamówienia 150 dni kalendarzowych, począwszy od dnia, w którym plac budowy zostanie mu przekazany.