Tragiczne zdarzenie drogowe na ul. Lubczyńskiej – Kierowca Audi w ciężkim stanie

Tragiczne zdarzenie drogowe na ul. Lubczyńskiej – Kierowca Audi w ciężkim stanie

Około 200 metrów od domu mężczyzny doszło do straszliwego zdarzenia drogowego. Jak podają naoczni świadkowie, samochód marki Audi, którym kierował 58-letni mężczyzna, nie zdołał utrzymać się na łuku drogi i uderzył w drzewo. Pojazd został kompletnie zniszczony, a jego kierowca w stanie krytycznym został przetransportowany do najbliższego szpitala. Miejsce, gdzie doszło do wypadku to ulica Lubczyńska prowadząca do osiedla Kasztanowego.

Informację o dramatycznym incydencie potwierdziła Anna Gembala, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Dodała, że szczegółowe okoliczności prowadzące do tego zdarzenia są jeszcze badane przez służby śledcze. W czasie wypadku, 58-latek podróżował sam swoim pojazdem.

W wyniku tego tragicznego wypadku, ruch na ulicy Lubczyńskiej jest poważnie utrudniony. Na miejscu zdarzenia tworzą się znaczne korki, co negatywnie wpływa także na ruch komunikacji miejskiej. Dopóki nie zostaną wyjaśnione wszystkie okoliczności tego zdarzenia, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.