Szpital na Pomorzanach otwiera się na odwiedzających!

Szpital na Pomorzanach otwiera się na odwiedzających!

Czy możemy mówić o szeroko rozumianym powrocie do normalności? Trudno powiedzieć, ale fakty są takie, że mamy masową rezygnację z rozmaitych obostrzeń.

Szpital na Pomorzanach przykładem

Wystarczy spojrzeć na to, jak przedstawia się sytuacja w szpitalu na Pomorzanach. Dla niezorientowanych – możemy mówić o możliwych odwiedzinach, ale jednocześnie jest zastrzeżenie, że nie może być mowy o objawach infekcji. Jeżeli osoba odwiedzająca wykazuje objawy infekcji, personel ma prawo odmówić odwiedzin. Warte odnotowania jest też to, że mamy wyjątek – wyjątek to pacjenci izolowani. Dla tego grona każda sytuacja podlega indywidualnej ocenie. Do tego należy pamiętać o tym, że jedna osoba odwiedza jednego pacjenta i czas odwiedzin to maksymalnie godzina. Takie podejście podyktowane jest zachowaniem bezpieczeństwa, poszanowaniem intymności i umożliwieniem odwiedzin innych osób.

Warto jeszcze zatrzymać się przy porodach rodzinnych – status porodu rodzinnego mogą mieć porody drogami natury. Jak się można domyślić, szpital zezwala towarzyszyć tylko jednej osobie.

Jak coś jest niejasne, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się ze stroną internetową szpitala.