Szczecińska Politechnika Morska inauguruje swój sklep stacjonarny

Szczecińska Politechnika Morska inauguruje swój sklep stacjonarny

W głównym budynku Politechniki Morskiej w Szczecinie, położonym przy Wałach Chrobrego, powstał stacjonarny punkt sprzedaży oferujący różnorodne artykuły ozdobione logo uczelni. Profesor Wojciech Ślączka, rektor uczelni, miał zaszczyt dokonać tu pierwszego zakupu.

Sklep o nazwie „Na Pokładzie” proponuje szeroki asortyment gadżetów, w tym między innymi kubki, bidony, breloki czy artykuły do pisania. Można tu także nabyć odzież z logo uczelni – koszulki, bluzy i czapki. W ofercie można znaleźć produkty z logo Politechniki Morskiej, ale także unikalne przedmioty z sygnowane znakiem dawnej Wyższej Szkoły Morskiej. Asortyment sklepu przypadnie do gustu nie tylko sentymentalnym podróżnikom, ale i fanom motywów morskich oraz atrybutów miasta Szczecina. Martyna – osoba odpowiedzialna za obsługę klientów w sklepie „Na Pokładzie” – służy poradą niezdecydowanym klientom.

Fizyczny punkt sprzedaży mieści się w pokoju numer 32 na parterze głównego budynku uczelni. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00.

Politechnika Morska zapowiada również uruchomienie strony internetowej sklepu, która umożliwi zakupy online. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną przekazane w najbliższym czasie. „Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej uczelni oraz koloru granatowego, który przeważa w naszym asortymencie” – zachęcają przedstawiciele uczelni.