Adam Rudawski, wojewoda zachodniopomorski, spotyka się z ofiarami tragicznego wypadku w Szczecinie

Adam Rudawski, wojewoda zachodniopomorski, spotyka się z ofiarami tragicznego wypadku w Szczecinie

W piątek do Szczecina przybył z wizytą Adam Rudawski, wojewoda zachodniopomorski, aby osobiście sprawdzić stan zdrowia osób poszkodowanych w niedawnym tragicznym wypadku. Wizyta miała miejsce w lokalnych placówkach medycznych, gdzie ciężko ranni są obecnie leczeni.

Pomimo braku oficjalnych informacji na temat stanu zdrowia pacjentów, nieoficjalne doniesienia sugerują, że niektórzy z nich już zaczynają wykazywać znaki poprawy.

Rudawski opublikował na swoim profilu mediów społecznościowych wiadomość dotyczącą jego odwiedzin w szpitalach. „W dniu wczorajszym miałem okazję odwiedzić placówki medyczne, które udzielają pomocy tym, którzy doznali najcięższych obrażeń podczas piątkowego nieszczęśliwego zdarzenia. Dzisiaj mój plan obejmował kontrolę stanu zdrowia poszkodowanych przebywających w 109 Szpitalu Wojskowym oraz w USK 2 na Pomorzanach. Z kilkoma pacjentami udało mi się nawet porozmawiać. Napawa mnie optymizmem fakt, że powoli odzyskują siły i mam nadzieję, że taki sam postęp zobaczymy u pozostałych osób”, napisał wojewoda zachodniopomorski.